sushi katowice
restauracja sushi katowice

HOBU SUSHI TO NAJDŁUŻEJ WIDNIEJĄCA NA KULINARNEJ MAPIE KATOWIC RESTAURACJA JAPOŃSKA, KTÓRA MIEŚCI SIĘ W CENTRUM MIASTA

Zamów online

Witamy w Hobu

WYJĄTKOWY KLIMAT NASZEGO LOKALU SPRAWIA, ŻE WYRÓŻNIAMY SIĘ SPOŚRÓD INNYCH SUSHI BARÓW W KATOWICACH. SPOŻYWANIE POSIŁKÓW U NAS TO NIE TYLKO PRZYJEMNOŚĆ DLA PODNIEBIENIA ALE I RELAKS DLA DUSZY.

O nas

DLA GOŚCI NASZEGO LOKALU, KTÓRZY CENIĄ SOBIE KAMERALNE POMIESZCZENIA, PRZYGOTOWALIŚMY W USTRONNYM MIEJSCU SALĘ VIP DLA 6 OSÓB. DO DYSPOZYCJI W CIEPLEJSZE DNI PROPONUJEMY PRZYJEMNY, MAŁY OGRÓDEK, MIESZCZĄCY SIĘ Z TYŁU LOKALU. PRZY RESTAURACJI ZOSTAŁY WYZNACZONE MIEJSCA PARKINGOWE SPECJALNIE DLA NASZYCH GOŚCI. HOBU SUSHI DLA PAŃSTWA WYGODY OFERUJE DOWÓZ POD WSKAZANY ADRES. SERWUJEMY SUSHI I RÓŻNORODNE POTRAWY KUCHNI AZJATYCKIEJ W NAJLEPSZEJ CENIE.

Oferujemy Państwu

PRZYGOTOWANIE SUSHI I POTRAW KUCHNI AZJATYCKIEJ NA RÓŻNEGO RODZAJU IMPREZY I EVENTY. WIELKOŚĆ ZAMÓWIENIA, FORMA I SKŁADNIKI ZALEŻĄ OD PAŃSTWA.
HOBU SUSHI DLA PAŃSTWA WYGODY OFERUJE DOWÓZ POD WSKAZANY ADRES. SERWUJEMY SUSHI I RÓŻNORODNE POTRAWY KUCHNI AZJATYCKIEJ W NAJLEPSZEJ CENIE.

Jakość i świeżość

W RESTAURACJI WYKORZYSTYWANE SĄ PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI. NAJLEPSZĄ REKOMENDACJĄ DLA JAKOŚCI NASZYCH POTRAW, JEST ZADOWOLENIE NASZYCH STAŁYCH KLIENTÓW ORAZ DŁUGA WSPÓŁPRACA M.IN. Z DELIKATESAMI ALMA, DELIKATESAMI PIOTR I PAWEŁ.

Promocje

-20% na wynos

ceny w naszym menu zawierają rabat

Sushi

NAZWA SUSHI POCHODZI OD NAZWY RYŻU ZAMARYNOWANEGO OCTEM I SOLĄ.

DAWNIEJ W JAPONII TAK ZAPRAWIONYM RYŻEM KONSERWOWANO ŻYWNOŚĆ, GŁÓWNIE WARZYWA I RYBY. Z BIEGIEM LAT ZACZĘTO DODAWAĆ SKŁADNIKÓW: RYB, WARZYW, GRZYBÓW, GLONÓW. UZUPEŁNIENIEM SUSHI JEST ZIELONY CHRZAN WASABI, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ POD ŚCISŁĄ OCHRONĄ, DLATEGO TEŻ PRZY PRZYRZĄDZANIU SUSHI STOSUJE SIĘ WASABI POCHODZĄCE ZE SPECJALNYCH HODOWLI. NIEODZOWNYM SKŁADNIKIEM PRZY JEDZENIU SUSHI JEST SOS SOJOWY I MARYNOWANY IMBIR. ODŚWIEŻA ON KUBKI SMAKOWE W PRZERWIE POMIĘDZY JEDZENIEM RÓŻNYCH GATUNKÓW RYB, ABY SMAK POSZCZEGÓLNYCH POTRAW BYŁ WYRAZISTY. KULTURA DALEKIEGO WSCHODU CHARAKTERYZUJE SIĘ WIELKĄ DBAŁOŚCIĄ O DUCHA I CIAŁO. PRZEJAWEM DBAŁOŚCI O CIAŁO JEST ZDROWE ODŻYWIANIE SIĘ, OPARTE NA NATURALNYCH I SWIEŻYCH SKŁADNIKACH. NAJLEPSZYM PRZYKŁADEM TEGO JEST SUSHI. ŚREDNIA DŁUGOŚĆ ŻYCIA JAPOŃCZYKÓW JEST NAJWIĘKSZA NA ŚWIECIE.

Dowóz

ZNAKOMITE SUSHI Z DOSTAWĄ i 20% RABATEM
TEL.600 201 265

OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY W GODZINACH OD 12.00 DO 21.00
W NIEDZIELE OD GODZINY 13.00 DO 21.00

DOWÓZ W ODLEGŁOŚCI 3 KM OD NASZEJ RESTAURACJI GRATIS

minimalna kwota zamówienia 50 zł
DOWÓZ W ODLEGŁOŚCI  do 5 km   5 ZŁ
DOWÓZ W ODLEGŁOŚCI POWYŻEJ 5 km 12ZŁ (MIN.ZAMÓWIENIE 150ZŁ)
INNE MIASTA DOWÓZ  OD 20ZŁ DO 25ZŁ(MIN.ZAMÓWIENIE 200ZŁ)
CZAS OCZEKIWANIA JEST ZALEŻNY OD ILOŚCI ZAMÓWIEŃ
KIEROWCA MA PRZY SOBIE 50 ZŁ

ZAMIANY W ZESTAWACH SUSHI PŁATNE DODATKOWO 20%

REGULAMIN DOSTAW

ZACHĘCAMY DO WCZEŚNIEJSZEGO SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ CO ZAGWARANTUJE REALIZACJĘ

Zapraszamy

i życzymy smacznego !

Dane adresowe:

ul. Plebiscytowa 10, 40-035 Katowice

tel. 600 201 265

e-mail: HOBUSUSHI@GMAIL.COM

Godziny otwarcia

poniedziałek - środa od 12.00 do 22.00
czwartek - sobota od 12.00 do 22.00
niedziela od 13.00 do 21.00